rád bych na rada@, ale...

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

rád bych na rada@, ale...

Příspěvekod jilekj » 23 pro 2005 (pát), 18:36

Tak už u mě umřela i polsední naděje :( . Dnes mi catman poslal něco jako že bych eventuálně mohl být na netu, ale zase nic. :cry: Rád bych na to téma zamailoval, ale to bych se musel připojit, někde ne doma a to už teda nestíhám. Takže pořád nevím jak z té prekérky ven, kdy jsem poslal blbě platbu, (ale přesto poslal a víme i kam). Co mám ještě udělat pro to, abych se na net dostal ze svého písidla :idea: ? Přesto všem veselé Vánoce :lol: :lol:
jilekj

Příspěvekod catman » 23 pro 2005 (pát), 22:54

a to jsem ti měl jako co poslat? nejsem si toho nějak vědom. Neuvádíš zde ani svoje UID nebo MAC nebo něco, podle čeho bychom mohli něco zkontrolovat. Fakt nejsme jasnovidci a nehodlám si nechat na vánoce nechat nadělit věštecká dřívka nebo kouli :-(
catman
Správce sítě PVfree.net
Správce sítě PVfree.net

Příspěvekod ondrag » 23 pro 2005 (pát), 23:20

Naštěstí je jilek jen jeden ve sdružení... Takže mi dnes stačila věštecká koule i s vybitejma baterkama. ;)

To byla ta hezká anabáze, jak jsi do VS uvedl UID někoho jiného (Tomáš měl jistě radost, že mu v záznamech přibylo 960 peněz :shock: )... Dohledání něčeho takového trvá, buď rád, že si na to pokladník našel dostatek času.
Dnes odpoledne správcům potvrzoval, že je to vše OK, takže máš komplet provoz povolen.
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!