Jak nastavit OvsilLink - WL 1120AP pro 2 různé PC

x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
x
Pravidla fóra
x
x
FAQ - Často kladené otázky a odpovědi - forum je zamčeno pro neaktuálnost informací.
dotazy posílejte na spravci@... nebo rada@... ....@pvfree.net
Mnoho informací naleznete na webu http://www.pvfree.net
x
x

Jak nastavit OvsilLink - WL 1120AP pro 2 různé PC

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 22:39

Nevím co a jak nastavit na Ovislinku, máme společnou anténu a AP se sousedem a dohodli jsme se že se nebudeme dělit o rycholst atd. a každý z nás zaplatí vstupní popltaky a měsíční paušál zvlášť. A já nevím jak OvisLink rozdělí IP adresy (jestli to dělá správce???), aby měl každý z nás plnou rychlost. Týká se dvou nových zájemců bydlištěm na Krokově ulici číslo 12.
Jewelry

Re: Jak nastavit OvsilLink - WL 1120AP pro 2 různé PC

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:02

Jewelry píše:Nevím co a jak nastavit na Ovislinku, máme společnou anténu a AP se sousedem a dohodli jsme se že se nebudeme dělit o rycholst atd. a každý z nás zaplatí vstupní popltaky a měsíční paušál zvlášť. A já nevím jak OvisLink rozdělí IP adresy (jestli to dělá správce???), aby měl každý z nás plnou rychlost. Týká se dvou nových zájemců bydlištěm na Krokově ulici číslo 12.

Pres ovise se jen pripojujete.Tak nic delit nemusite.Zadate tam jen DHCP server a ten potom prideli kazdemu IP adresu kterou vam teda napred musim pridelit spravce AP.Navod jak to presne nastavit je zde. http://cbprostejov.catman.info/view.php?cisloclanku=2005062001 a zde http://www.pvfree.net/forum/viewtopic.php?t=617&postdays=0&postorder=asc&start=90
Karlos
Člen skupiny správců sítě

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:08

Tak tomu říkám opravdu rycholst, díky, díky, díky. A jinak OvisLink jsem už správně nastavil, tak děkuji.
S pozdravem Jewelry
Jewelry

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:12

Jewelry píše:Tak tomu říkám opravdu rycholst, díky, díky, díky. A jinak OvisLink jsem už správně nastavil, tak děkuji.
S pozdravem Jewelry

Tak v tom pripade staci pripojit souseda do Ovise.Jestli mu uz spravce pridelil IP tak to bude fungovat.
Karlos

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:20

Souseda jsem už připojil, ale nevím jestli to odzkoušel, byl jsem doteď v práci a jinak myslím, že by neměl být problém. Jenom se chci zeptat, kdy mi/nám pojedete internet, právě teďka jsem já zaplatil poplatky. Splatné jsou do 12.7.2005 (zítra).
Jewelry

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:23

Jewelry píše:Souseda jsem už připojil, ale nevím jestli to odzkoušel, byl jsem doteď v práci a jinak myslím, že by neměl být problém. Jenom se chci zeptat, kdy mi/nám pojedete internet, právě teďka jsem já zaplatil poplatky. Splatné jsou do 12.7.2005 (zítra).

Tak to se musite zeptat spravce.Posilali jste uz email s potrebnymi udaji?
Karlos

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:26

Já osobně jsem mu posílal e-mail s informacemi s MAC adresou (fyzickou) a číslo OvisLinku.
Jewelry

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:28

Jewelry píše:Já osobně jsem mu posílal e-mail s informacemi s MAC adresou (fyzickou) a číslo OvisLinku.

Tak to chvilu trva.Spravce nesedi doma na zadku a neceka jak mu nekdo posle email tak mu hned povolil inet.Ma taky svoje starosti,problemy,veci co musi vyridit.Maji taky rodinu ze?Takze jak najde volnou chvilku tak verim ze to povoli. :wink:
Taky je otazky jestli email obsahoval vsechny potrebne udaje. :idea:
Naposledy upravil Karlos dne 11 črc 2005 (pon), 23:50, celkově upraveno 2
Karlos

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:32

Jj to mi pro dnešek stačí :o tak děkuji a zatím........Já budu čekat až najde volnou chvilku :wink: ...............s pozdravem Jewelry :roll:
Jewelry

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:34

jo a jinak to co jsem Vám napsal to bylo vše co jsem uvedl v e-mailu správci :?
Jewelry

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:38

Jewelry píše:jo a jinak to co jsem Vám napsal to bylo vše co jsem uvedl v e-mailu správci :?

nick,jmeno a prijmeni,adresa,mobil,email,MAC,IP!!
Karlos

Příspěvekod Jewelry » 11 črc 2005 (pon), 23:42

Tak už se na tom pracuje.......díky. Doufám že to je vše....... :!: :idea:
Jewelry

Příspěvekod Karlos » 11 črc 2005 (pon), 23:46

Jewelry píše:Tak už se na tom pracuje.......díky. Doufám že to je vše....... :!: :idea:

Ale to je na hlavni strance v zakladnich udajich jak a co kemu psat.Pak se nedivte ze to pak trva dyl.Jo a jeste by tam melo byt napsany na jaky AP se pripojujete a jakym HW.Ono se to zaklada tak at tam je vsechno.
Karlos

Příspěvekod ondrag » 12 črc 2005 (úte), 1:40

Jewelry píše:Já osobně jsem mu posílal e-mail s informacemi s MAC adresou (fyzickou) a číslo OvisLinku.

Ano, před týdnem. Ale bylo by si asi vhodné přečíst v mejlu co správci odpověděli... :?
ondrag
Člen rady a skupiny správců
Člen rady a skupiny správců

Zpět na Otázky a odpovědi - NEAKTUALNI-UZAMČENO !!